Hakkımızda

1996 yılında İstanbul’da L&G ve Lagos markaları ile tekstile giriş yapan şirketimiz 2000 yılından itibaren faaliyetlerine Merter’de devam etmekte olup 6.500 metrekare alanda üretim ve satış yapan sektörün öncü ve büyük ihracatçı firmalarından biridir.

Kuruluşundan itibaren AR-GE çalışmalarına büyük önem veren şirketimiz sektördeki moda trendlerini yakalayabileceğiniz ürünler sunmaktadır. Şirketimiz yaratıcılığa verdiği değerle,  yıllar içinde mükemmelliği yakalamış, özgün tasarımları ve kalite anlayışıyla kısa zamanda sektörün önde gelen markalarından biri olmuştur.

Şirketimiz tekstil sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve sahip olduğu son sistem üretim makina parkuru, imalat konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile Erkek ve Bayan tekstil moda ürünlerinin toptan  imalat ve satışını yapmaktadır.

Hizmet verdiğimiz başlıca ürün yelpazesi içinde Kazak, Hırka, T-shirt , Sweatshirt, Ceket, Eşofman  vb ürünler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra müşteri taleplerine konusunda uzman kadrosu ile en kısa sürede cevap verilecek kapasiteye sahiptir.

Almanya, Hollanda, Fransa başta olmak üzere bütün Avrupa ülkeleri, Rusya, ABD, Arap Ülkeleri, Orta Doğu Ülkelerine  büyük oranda ihracat yapan şirketimiz iç piyasada da seçkin firmalara hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak doğru, dürüst, ilkeli ticaret anlayışı içinde faaliyetlerine devam etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Lagos, L&G, Jesse James, By Lagos Premium markaları ile sektörde tanınan şirketimiz her geçen gün eklenen yeni ürün çeşitliliğiyle bir değişimi temsil etmeye devam etmektedir.